PRYWATNY OŚRODEK TERAPII UZALEŻNIEŃ

nauczyliśmy się słuchać co mówisz, 

      by usłyszeć kim jesteś

    i opowiedzieć Ci o tym tak byś usłyszał

      i uwierzył w to, co mówimy.Prywatny ośrodek odwykowy - odwyk narkotykowy, odwyk alkoholowy Warszawa - prywatny ośrodek leczenia uzależnień Warszawa, Magdalenka, woj mazowieckie

 

Ośrodek Leczenia Uzależnień Insieme Opinie pacjentów zebrane w jednym miejscu!

Kliknij poniższy przycisk i sprawdź jak skuteczna jest terapia uzależnień stosowana przez prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień Insieme. Są to opinie wystawionej przez naszych byłych pacjentów, którym w tym miejscu z całego serca dziękujemy :)

 

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Warszawa - Magdalenka, mazowieckie

Ośrodek uzależnień Warszawa (okolice) - proponujemy skuteczne leczenie uzależnień od alkoholu, leczenie uzależnień od narkotyków i innych używek oraz czynności prowadzących do uzależnienia.

Insieme to kompleksowy i przyjazny Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień położony w miejscowości Magdalenka pod Warszawą. Celem ośrodka jest leczenie uzależnień i niesienie pomocy w przezwyciężeniu trudności i powrocie do normalnego, trzeźwego życia, przez osoby uzależnione od różnego rodzaju używek. Nasz zespół tworzą doświadczeni terapeuci, którzy prowadzą przez cały proces leczenia uzależnienia, upewniając się, że każdy otrzymuje takie wsparcie, jakiego potrzebuje.

       OŚRODEK LECZENIA ALKOHOLIZMU - MISJA OŚRODKA INSIEME

1x TAK

Porzucenie własnych słabości.
Znalezienie w sobie siły, by utrzymać się na powierzchni abstynencji i trzeźwienia. To bojowe zadanie dla każdego Pacjenta naszego ośrodka terapii uzależnień, ale i dla nas terapeutów. Bojowe, ale i kluczowe zarazem w kierunku ozdrowienia.

2x TAK

Odnalezienie indywidualnego celu.

Wyznaczenie kierunku, który zakiełkuje w głowie każdego Pacjenta i dążenie do niego poprzez wizualizację, aby osiągnąć cel, po zakończonej terapii.

3x TAK

Zmiana stosunku Pacjenta do tego, co go uzależnia.
Nakierowanie myśli na rodzinę, najbliższych i na niego samego. Na troskę o nich i o siebie. Wzbudzenie zmiany w sposobie reagowania, oraz kontrolowania własnych emocji. Jest to proces odbywający się na wielu płaszczyznach życia Pacjenta.

4x TAK

Odbudowanie poczucia własnej wartości.
Doprowadzenie do myślenia, iż każdy człowiek jest w stanie w kontrolować własne życie. Człowiek, a nie konkretne substancje. Takie myślenie jest podstawą do rozpoczęcia nowego życia bez substancji, lub czynności, od której jest uzależniony.

5x TAK

Rozpoznawanie i nazywanie emocji i uczuć.
Jest to umiejętność, która zatraca się poprzez brak trzeźwego myślenia. Pomożemy dotrzeć do momentu, kiedy Pacjent pozwoli sobie na przeżywanie emocji, zarówno „dobrych i złych”, bez poczucia winy.

6x TAK

Przywrócenie zaufania do swoich zachowań, do samego siebie.
Pacjent może chować się przed otoczeniem, budując w swoim wnętrzu piwnicę, z której nie chce wychodzić. Pomożemy zburzyć barierę, porzucić izolację, odzyskać szacunek do swojej osoby, co jest niezwykle ważne, by móc budować realne i trwałe relacje międzyludzkie. To bardzo ważny krok w kierunku życia bez nałogu.

7x TAK 

Odzyskanie uśmiechu.
Pacjent w czasie wolnym w ośrodku, wykonuje czynności, które pomagają odnaleźć całkiem nowe, lub zapomniane pasje i zainteresowania.

 

Zespół

Poznajmy się lepiej

 

Małgorzata Duda

Terapeuta. Trener rozwoju osobistego

Małgorzata Duda -Terapeutka w zakresie rozwoju osobowości, oraz terapii zajęciowej. Jestem absolwentką Akademii Psychologii Terapeutycznej, Szkoły Trenerów i Menadżerów w Łodzi, Podyplomowych studiów Pedagogicznych w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Podnoszę kwalifikacje, poprzez udział w dodatkowych szkoleniach z zakresu psychoterapii, pracy z podświadomością. Aktywnie wspieram dążenia innych w rozwoju i realizacji celów w życiu prywatnym i zawodowym.

Sauna_edited_edited_edited.jpg
 

Przyjazna atmosfera podczas terapii

Grupa wsparcia

Nasz prywatny ośrodek terapii uzależnień znajduje się na uboczu, aby zapewnić naszym pacjentom prywatność. Dbamy o to, aby członkowie naszego zespołu oraz pacjenci wiedzieli, że wszystko, czym się tutaj podzielą pozostaje prywatne i poufne.

Centrum terapii grupowej

Przyjazne i kojące

Centrum terapii grupowej to idealne miejsce dla osób uzależnionych, które potrzebują samotności i przestrzeni. Zapewniamy, że nasi terapeuci w  Ośrodku Insieme zapewnią wszystkim pacjentom kompleksową opiekę niezbędną, aby osiągnąć satysfakcjonujące efekty leczenia. Chcemy udzielić Ci wsparcia na Twojej drodze ku nowym początkom i jesteśmy z Tobą na każdym kroku.

Holistyczne centrum terapeutyczne

Rozpocznij proces terapii

Podjęliśmy wyjątkowe środki, aby zagwarantować komfort i spokój dla naszych pacjentów w tym delikatnym okresie ich życia. Pokoje wyposażone w wygodne meble, zapewnią Ci dom, z dala od Twego domu.

Proces przyjęcia

Nasz proces

Przyznanie się przed samym sobą, że potrzebuje się pomocy to ogromny krok i nie chcemy zaczynać od przytłoczenia Cię długimi procedurami i papierkową robotą. W Ośrodku Insieme staramy się maksymalnie uprościć proces przyjęcia — tak, aby każdy pacjent mógł skupić się na tym, po co tu trafił — terapii.


Skontaktuj się z nami, a przeprowadzimy ocenę tak szybko, jak to możliwe, aby jak najprędzej rozpocząć terapię. 

ZADZWOŃ DO NAS, CENĘ USTALIMY INDYWIDUALNIE, UWZGLĘDNIAJĄC CZAS I ZAKRES TERAPII.

 

O nas

Uzdrawiające światło

Nikt świadomie nie decyduje się oddać we władanie nałogu. Zwykle istnieją bardzo złożone i głęboko osobiste powody, przez które pada się ofiarą tak wyniszczającego zaburzenia. Nasza filozofia różni się od tej powszechnie wyznawanej. Uważamy, że prowadzona przez nas terapia jest tylko częścią procesu. Naszym celem jest przywrócenie pacjenta do życia w trzeźwości, a przynajmniej znalezienie głównego problemu.

W naszym ośrodku wykorzystujemy własny, unikalny program terapii uzależnień w bezpiecznym i ciepłym środowisku, pełnym wzajemnego zrozumienia. Naszym celem jest przywrócenie pacjentom kontroli nad własnym życiem, pomoc w pogodzeniu się z przeszłością i otwarciu na przyszłość.

Comforting%20_edited.jpg
 

Poznajmy się lepiej

Pokonujemy trudności

Ośrodek Insieme stara się pomóc tym, którzy zmagają się z trudnościami, aby mogli prowadzić satysfakcjonujące, trzeźwe życie. Nasza zgodna z medycznymi standardami, holistyczna terapia pomaga osobom zmagającym się z nałogiem i ich bliskim, którzy cierpią razem z nimi.


W naszym ośrodku stworzyliśmy kojące i opiekuńcze środowisko, w którym zachęcamy pacjentów do znalezienia wewnętrznego spokoju. W naszym dobrze wyposażonym obiekcie znajdują się sale do terapii grupowej i indywidualnej, podczas których koncentrujemy się na sile naszych gości — zarówno fizycznej, jak i emocjonalnej, aby pomóc im przejąć kontrolę nad swoimi demonami.

Therapy Session
 
20200921_214109.jpg

JESTEŚMY  TU  DLA 

CIEBIE

 

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień

Jak możemy Ci pomóc?

Psychoterapia uzależnień

Poufne i kompleksowe

Ten rodzaj terapii prowadzimy w grupie, ponieważ odkryliśmy, że w takich warunkach pacjenci najlepiej na nią reagują. Preferujemy podejście pielęgnacyjne, z naciskiem na edukację i wsparcie konieczne do pójścia do przodu. Jesteśmy tutaj po to, aby pomóc pacjentom przerwać zły moment w ich życiu i zacząć od nowa.

Terapia poznawczo-behawioralna

Odpowiedzialna opieka

Posiadamy duże doświadczenie w pracy z osobami borykającymi się z problemem uzależnienia od substancji zmieniających świadomość (alkohol, narkotyki, leki), z trudnościami wynikającymi z zaburzeń depresyjno - lękowych, oraz przymusowymi czynnościami behawioralnymi typu hazard, sex, internet, czy gry komputerowe.

Wzmacnianie motywacji do zmiany

Odzyskaj zdrowie

Każdy przypadek jest wyjątkowy, ponieważ wiąże się z konkretną osobą i jej historią życia. Naszą terapię dostosowujemy do Ciebie i Twojej sytuacji życiowej. Będziemy z Tobą na każdym kroku, motywując Cię i pokazując Ci, że nie musisz przechodzić przez tę ciężką podróż w samotności. Prywatny ośrodek leczenia uzależnień Warszawa Magdalenka

Jeśli uważasz, że potrzebujesz naszej pomocy lub znasz kogoś, kto jej potrzebuje, złap za telefon już teraz. Nasza rozmowa będzie całkowicie poufna.

 

Kontakt

Ty lub bliska Ci osoba boryka się z uzależnieniem? Zadzwoń do nas, aby przeprowadzić poufną rozmowę ze specjalistą.

ul. Świerkowa 13, 05-506 Magdalenka

Jesteśmy legalnie działającą placówką leczniczą

Nr w Rejestrze 000000234596

+48 502 362 032

  • Facebook
 
Woman Walking in the Field

„Szczęście zależy od nas"

Arystoteles

 

Rodo

Nasze zasady

Otrzymujemy, zbieramy i przechowujemy wszelkie informacje wprowadzane na naszej stronie internetowej lub te, które przekazywane są  nam w jakikolwiek inny sposób. Ponadto gromadzimy adres protokołu internetowego (IP) używany do podłączenia komputera do Internetu; logowanie; adres e-mail. Możemy korzystać z narzędzi programowych do pomiaru i gromadzenia informacji o sesji, w tym czasu reakcji strony, długości wizyt na niektórych stronach, informacji o interakcji ze stroną i metod używanych do przeglądania ze strony. Gromadzimy również dane osobowe (w tym imię i nazwisko, adres e-mail, hasło, komunikację); szczegóły płatności, komentarze, opinie, rekomendacje i profil osobisty.

 Twoje dane osobowe będą wykorzystywane wyłącznie z określonych powodów podanych powyżej.

Gromadzimy  nieosobowe i osobowe dane w następujących celach:

  1. W celu świadczenia Usług;

  2. Zapewnienia naszym pacjentom stałej pomocy i wsparcia.

  3. Aby móc kontaktować się z naszymi gośćmi i pacjentami za pomocą ogólnych lub spersonalizowanych powiadomień i wiadomości promocyjnych związanych z usługami;

  4. W celu zapewnienia zgodności z obowiązującymi przepisami i regulacjami.


Nasza witryna Prywatnego Ośrodka Terapii Uzależnień jest hostowana na platformie Wix.com. Wix.com zapewnia nam platformę internetową, która pozwala nam świadczyć usługi. Twoje dane mogą być przechowywane za pośrednictwem pamięci masowej .com Wix, baz danych i ogólnych aplikacji Wix.com. Przechowują dane na bezpiecznych serwerach za zaporą.
Wszystkie bramki płatności bezpośrednich oferowane przez Wix.com i używane przez naszą firmę są zgodne ze standardami określonymi przez PCI-DSS zarządzanymi przez PCI Security Standards Council.

Możemy skontaktować się z Użytkownikiem w celu powiadomienia Użytkownika o koncie, rozwiązania problemów z kontem, rozwiązania sporu, pobrania należnych opłat lub środków pieniężnych, sondowania opinii za pośrednictwem ankiet lub kwestionariuszy, wysyłania aktualizacji o naszej firmie lub w inny sposób niezbędnego do skontaktowania się z Użytkownikiem w celu egzekwowania naszej Umowy z użytkownikiem, obowiązujących przepisów krajowych i wszelkich umów, które możemy mieć z Tobą. W tym celu możemy skontaktować się z Tobą za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu, wiadomości tekstowych i poczty.

Jeśli nie chcesz, abyśmy już przetwarzali Twoje dane, skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@osrodek-insieme.pl


Zastrzegamy sobie prawo do zmiany niniejszej polityki prywatności w dowolnym momencie, dlatego prosimy o jej częste przeglądanie. Zmiany i wyjaśnienia wejdą w życie natychmiast po ich opublikowaniu na stronie internetowej. Jeśli dokonamy istotnych zmian w niniejszej polityce, powiadomimy Cię tutaj, że została ona zaktualizowana, abyś był świadomy tego, jakie informacje gromadzimy, jak je wykorzystujemy i w jakich okolicznościach, jeśli w ogóle, wykorzystujemy i/ lub ujawniamy je.

Jeśli chcesz: uzyskać dostęp, poprawić, zmienić lub usunąć wszelkie dane osobowe, które mamy o Tobie, jesteś proszony o kontakt z nami na kontakt@osrodek-insieme.pl 

 

Prywatne ośrodki uzależnień prowadzą działalność terapeutyczną  w zakresie leczenia uzależnień, potocznie określaną jako odwyk. Z tego też względu ośrodki uzależnień często określa są jako: ośrodek odwykowy lub ośrodek leczenia alkoholizmu, mimo iż terapia alkoholowa, nie jest jedyną, terapią, którą prowadzi się w tego typu ośrodkach. Odwyk Warszawa - skuteczny odwyk alkoholowy i odwyk narkotykowy oraz leczenie różnego rodzaju uzależnień - Insieme prywatny ośrodek odwykowy Warszawa, Magdalenka, mazowieckie. Dobry ośrodek leczenia uzależnień prowadzi skuteczną terapię uzależnień, leczenie uzależnień od narkotyków, alkoholu i innych używek w Warszawie/ Magdalence. Odwyk narkowykowy i odwyk alkoholowy prywatnie Warszawa - Magdalenka, mazowsze (blisko Łódź, woj. łódzkie).

 

+48 502 362 032

nr konta 10 1090 2590 0000 0001 4717 0351

ul. Świerkowa 13, 05-506 Magdalenka

Jesteśmy legalnie działającą placówką leczniczą

Nr w Rejestrze 000000234596

©2020 by Ośrodek Insieme. Stworzone przy pomocy Wix.com