Group Discussion

Prywatne Ośrodki Uzależnień
INSIEME Ośrodek Terapii Uzależnień mazowieckie

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień Warszawa Mazowieckie, to przyjazne centrum terapii w miejscowości Magdalenka. Nasz ośrodek uzależnień Insieme, zapewnia pełne wsparcie, jakiego potrzebuje każdy uzależniony człowiek. Dobry ośrodek leczenia uzależnień, to właśnie taki jak nasz, jak Insieme z zespołem doświadczonych terapeutów, którzy przeprowadzą pacjenta przez cały proces leczenia. Przyświecają nam cele związane z poprawą jakości życia naszych pacjentów – one są naszą misją:

  1. Pragniesz porzucić własne słabości ? Sam nie dasz rady – ośrodek terapii uzależnień Insieme - nasi terapeuci sprawią, że utrzymasz się na powierzchni abstynencji.

  2. Chcesz zmienić stosunek do tego, co Cię uzależnia? Ośrodek odwykowy Insieme, ma w swoim programie leczenia wzbudzanie zmiany w sposobie reagowania pacjenta na bodźce z zewnątrz, oraz naukę kontroli własnych emocji.

  3. Odczuwasz brak zaufania do samego siebie, do swoich zachowań? Spróbuj zaufać nam, prywatny ośrodek terapii uzależnień Insieme w swoim ciepłym, niemalże domowym wnętrzu pomaga zburzyć bariery, porzucić izolację poprzez terapię grupową a co za tym idzie – pacjent zaczyna budować realne i trwałe relacje międzyludzkie.

Należy pamiętać, że trzeba pozwolić dać sobie pomóc odzyskać uśmiech, a nasz ośrodek to nie jest miejsce, w którym pobytu należy się wstydzić. To miejsce, gdzie odnajduje się siebie sprzed uzależnienia.

Nieważne gdzie mieszkasz, skąd pochodzisz, kim jesteś – wszystkie prywatne ośrodki uzależnień to miejsca, w których uzyskasz pomoc na wielu płaszczyznach swego życia w uzależnieniu. Zapraszamy - Ośrodek uzależnień Warszawa (Magdalenka), województo mazowieckie.