PRYWATNE OŚRODKI ODWYKOWE CENY

Ile kosztuje
leczenie w ośrodku
prywatnym? 

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień cennik


W prywatnych ośrodkach leczenia uzależnień ceny są zróżnicowane. Nie ma jednej, ustawowo przyjętej ceny leczenia uzależnień, która obowiązywałaby we wszystkich ośrodkach. Na ogół koszt leczenia stacjonarnego wynosi od kilku do kilkunastu tysięcy złotych w zależności od długości turnusu, rodzaju terapii i standardu ośrodka.

Od czego zależą ceny leczenia uzależnień w ośrodku prywatnym?


Na koszt leczenia stacjonarnego w prywatnym ośrodku leczenia uzlażnień składają się:
 • Koszt pobytu - zwykle uzależniony jest od standardu ośrodka i jego lokalizacji, podobnie jak w przypadku hoteli. Hotele bardziej komfortowe i położone bliżej centrum są zwykle droższe. Nasz ośrodek znajduje się w Magdalence blisko Warszawy, ale na uboczu, zapewniając wysoki poziom bezpieczeństwa i prywatności. Ośrodek otoczny jest zielenią, która wpływa łagodząco i kojąco. Wyposażenie ośrodka, komfortowe warunki i kameralny charakter ułatwiają proces adaptacji. W naszym ośrodku panuje przyjazna, domowa atmosfera w odróżnieiu od ośrodków przyszpitalnych.
 • Koszt terapii - dostęp do różnych form terapii, jej intensywność, rodzaj prowadzonych zajęć terapeutycznych. Podstawowy program terapeutyczny jest taki sam dla wszystkich ośrodków w całej Polsce, różnice polegają na podejściu do pacjenta (mniej lub bardziej indywidualnym) oraz dodatkowych formach leczenia dopasowanych do potrzeb konkretnego pacjenta. Kameralny charatkter naszego ośrodka, sprawia, że każdy pacjent otrzymuje dokładnie tyle wsparcia ile potrzebuje, przez dokładnie taki okres czasu jaki ptrzebuje. Sotosujemy terapię behawioralną i preferujemy podejście holistyczne. Patrzymy na człowieka całościowo. Nie skupiamy się na samym uzależnieniu, ale szukamy prawdziwych przyczyn problemu, aby rozwiązać go raz na zawsze. Uczymy pacjentów jak radzić sobie z emocjami, wyposażamy w narzędzia niezbędne do tego, aby utrzymać się na właściwej ścieżce. Wpływamy na zmianę sposobu myślenia tak, aby wytrwanie w trzeźwości nie wiązało się z wielkimi wyrzeczeniem i nie oznaczało nieustającej walki z własnymi demonami. Nasza terapia ma na celu nie tylko zerwanie z nałogiem, ale również trwałą poprawę jakości życia.

Ile kosztuje leczenie w naszym ośrodku?

Koszt leczenie ustalamy indywidualnie uwzględniając zakres terapii i czas trwania. Wycenę można uzyskać w drodze konsultacji telefonicznej lub wysyłając poniższy formularz. Zapytanie jest niezobowiązujące. Zapewniamy pełną dyskrecję i anonimowość. Zapytanie można złożyć w imieniu własnym lub osoby bliskiej.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu obsługi tego zapytania i akceptuję politykę prywatności.

  BEZPŁATNA KONSULTACJA BEZ ZOBOWIĄZAŃ

  Potrzebujesz pomocy?
  Nie wstydź się pytać!

  BEZPŁATNA KONSULTACJA BEZ ZOBOWIĄZAŃ

  Potrzebujesz pomocy?
  Nie wstydź się pytać!