LEKARZE I TERAPEUCI UZALEŻNIEŃ

Poznajmy się

 

Nasz zespół tworzy grupa doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie leczenia uzależnień. Trzon zespołu stanowią dyplomowani terapeuci uzależnień, psychoterapeuci, psychologowie i psychiatrzy, zajmujący się tematyką uzależnień nie tylko z uwagi na wykształcenie, ale również zamiłowanie do pracy z ludźmi i chęć towarzyszenia im na drodze do odzyskiwania kontroli nad własnym życiem.

Małgorzata Duda

terapeuta, trener rozwoju osobistego

Od roku 2017 pracuję z osobami uzależnionymi oraz współuzależnionymi, które szukają swojej drogi w życiu. Jestem absolwentką Akademię Psychologii Terapeutycznej, Szkoły Trenerów i Menadżerów w Łodzi oraz Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu. Pracując z pacjentami opieram na wzajemnym zaufaniu oraz indywidualnym podejściu. Każdy z nas posiada w sobie potencjał, który poprzez pracę z podświadomością może odpowiednio wykorzystać. Głęboko wierzę, że do osiągnięcia równowagi niezbędny jest rozwój w każdej sferze życia. Budowanie pewności siebie poprzez akceptację i umacnianie więzi ze sobą to podstawa do osiągnięcia postawionych sobie celów.

Józef Grzelak

specjalista psychoterapii uzależnień

Z wykształcenia jestem magistrem pedagogiki specjalnej. Od ponad 25 lat żyję w trzeźwości. Pracując w oparciu o założenia "Dwunastu Kroków AA" zajmuję się pomaganiem pacjentom z problemem uzależnienia. W 2000 roku ukończyłem Program Rozwoju Osobistego w Instytucie Psychologii Zdrowia. Następnie Studium Pomocy Psychologicznej oraz Studium Terapii Uzależnień pod kierownictwem Profesora Jerzego Mellibrudy. Moje doświadczenie zawodowe to głównie praca na Oddziale Leczenia Uzależnień w Specjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Zgierzu, gdzie prowadziłem terapię grupową oraz indywidualną w nurcie poznawczo-behawioralnym. Ponadto 19 lat temu przy Ośrodku Pomocy Dzieciom i Rodzinie "Szansa" w Zgierzu, utworzyłem grupę dla uzależnionych od alkoholu, którą nadal prowadzę.

Paweł Częstochowski

specjalista terapii uzależnień, pedagog, terapeuta

Z wykształcenia pedagog i terapeuta uzależnień. Doświadczenie zawodowe zdobywałem pracując z grupami i pacjentami indywidualnymi w placówkach ambulatoryjnych i zamkniętych. Fan programu 12 kroków Anonimowych Narkomanów. Czysty i trzeźwy od blisko 10 lat. Wierzę, że trzeźwienie to wielka przygoda i podróż w głąb siebie do akceptacji i poznania swoich wewnętrznych zasobów i ograniczeń.

Robert Sławiński

instruktor terapii uzależnień, terapeuta

Jestem absolwentem Studium Pomocy Psychologicznej oraz Studium Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Instytucie Psychologii Zdrowia. Z osobami uzależnionymi pracuję od 2008 r. zdobywając doświadczenie w ośrodkach stacjonarnych i ambulatoryjnych. Z powodzeniem prowadzę terapię indywidualną i grupową osób uzależnionych od alkoholu i innych substancji psychoaktywnych. Pomagam członkom ich rodzin oraz osobom doświadczającym przemocy. W pracy terapeutycznej, pasjonuje mnie człowiek i jego motywacja do zmiany. Swoją pracę poddaję stałej superwizji. W wolnych chwilach czytam, jeżdżę rowerem, słucham muzyki, lubię kino i teatr.

dr Konrad Jurczakowski

lekarz psychiatra

Jestem absolwentem II Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie, który ukończyłem z wyróżnieniem. Jestem psychiatrą w trakcie specjalizacji w Szpitalu Psychiatrycznym w Tworkach. Ukończyłem Studia Podyplomowe z Psychoterapii Poznawczo- Behawioralnej na Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie. Preferuję holistyczne podejście do pacjenta, dlatego stale współpracuje z psychologami, psychoterapeutami oraz lekarzami innych specjalizacji, aby zaoferować jak najskuteczniejszą formę leczenia. W swojej codziennej praktyce specjalizuje się w pracy z pacjentami z problemem uzależnienia, ADHD oraz zaburzeniami depresyjno-lękowymi. Interesuje się psychofarmakologią i precyzyjnym doborem leków pod indywidualny profil pacjenta.

Zobacz też nasz Ośrodek Leczenia Uzależnień

W naszym ośrodku zapewniamy wysoki standard, komfortowe warunki oraz autorski program terapeutyczny prowadzony rzetelnie, pod okiem wysokiej klasy terapeutów wyspecjalizowanych w leczeniu wszelkiego rodzaju uzależnień behawioralnych.Leczenie uzależnień alkoholowych, narkotykowych, uzależnienia od hazardu, leków i innych używek, w prywatnym ośrodku w Magdalence pod Warszawą.
SKUTECZNA TERAPIA UZALEŻNIEŃ

Szukasz wsparcia?
Wiemy jak Ci pomóc!

SKUTECZNA TERAPIA UZALEŻNIEŃ

Szukasz wsparcia?
Wiemy jak Ci pomóc!