INSIEME WARSZAWA - MAGDALENKA

Ośrodek Terapii
Uzależnień 

Prywatny Ośrodek Uzależnień Magdalenka pod Warszawą


W naszym ośrodku stworzyliśmy kojące i opiekuńcze środowisko, w którym zachęcamy pacjentów do znalezienia wewnętrznego spokoju. W komfortowo wyposażonym obiekcie znajdują się sale do terapii grupowej i indywidualnej, podczas których koncentrujemy się na sile naszych pensjonariuszy — zarówno tej fizycznej, jak i emocjonalnej, aby mogli przejąć kontrolę nad swoimi demonami.

Położenie

Ośrodek Uzależnień INSIEME zlokalizowany jest w Magdalence 15 km na południe od centrum Warszawy.

Nasza placówka to nowoczesny, ogrodzony budynek położony na uboczu. Taka lokalizacja zapewnia odpowiednio wysoki poziom bezpieczeństwa i daje poczucie prywatności. Do położonego blisko Warszawy ośrodka łatwo dojechać praktycznie z każdego miejsca w Polsce, a dla osób z województwa mazowieckiego dodatkowym atutem będzie relatywnie krótki czas dojazdu np. na odwiedziny.

Cisza i Spokój

Leczenie uzależnień wymaga aby chwilowej pauzy i szczerego spojrzenia w głąb siebie.

Mając na uwadze fakt, że leczenie uzależnienia jest procesem wewnętrznej przemiany, przygotowaliśmy ośrodek tak, aby zapewnić warunki, w których nasi pensjonariusze będą mogli w ciszy i spokoju zaatrzymać się na chwilę i zastanowić nad własnym życiem po to, aby przy wsparciu doświadczony specjalistów i terapeutów odnaleźć przyczyny leżące u podstaw uzależnienia i skutecznie z nimi się uporać.

Komfortowe warunki

Zadbaliśmy o to, aby ten trudny czas nasi pensjonariusze mogli spędzić w możliwie komfortowych warunkach.

Pomieszczenia w ośrodku przygotowane są tak aby zapewnić stosowny komfort i wygodę wszystkim pensjonariuszą w nim przebywającym. Pokoje wyposażyliśmy w meble, które tworzą przyjazną, domową atmosferę. Przestrzenie wspólne wykończone są w wysokim standardzie, jakże odmiennym od tego, który można spotkać w pubicznych ośrodkach leczenia uzależnień.

Przestrzeń terapeutyczna

W naszym ośrodku stworzyliśmy odpowiednie warunki, aby swobodnie dzielić się własnymi emocjami i przemyśleniami podczas terapii grupowej i indywidualnej.

Klimatyczna sala z kominkiem doskonale sprawdza się jako miesjce do prowadzenia terapii grupowej. Terapia indywidualna prowadzona jest w atmosferze nieco bardziej intymnej. Odpowiednio przygotowane pomieszczenia tworzą sprzyjającą atmosferę i stanowią podbudowę pod proces leczenia.

Czas wolny

Jednym z elementów skutecznej terapii uzależnień jest umiejętne zarządzanie czasem wolnym, tak aby odciągnąć myśli od źródeł problemu.

Ośrodek przygotowany jest tak, aby zapewnić odpowiednie warunki nie tylko podczas samej terapii, ale również podczas spędzania czasu wolnego. Otoczenie ośrodka zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu czy to w ogrodzie czy na tarasie. W ośrodku znajduje się m.in. sala telewizyjna, sauna, stół do pong-ponga, czy mała siłownia.

 

Zobacz Ośrodek

 

Zobacz ośrodek

PROCES PRZYJĘCIA DO OŚRODKA

Proste procedury
Wystarczy zadzwonić!

PROCES PRZYJĘCIA DO OŚRODKA

Proste procedury
Wystarczy zadzwonić!