INSIEME WARSZAWA - MAGDALENKA

Ośrodek Terapii
Uzależnień 

Prywatny Ośrodek Uzależnień Magdalenka pod Warszawą


Insieme to dom z dobrą energią, w którym poczujesz się jak u siebie. Zarówno aura jak i okoliczności przyrody dają nieograniczone możliwości do osiągnięcia wewnętrznego spokoju i równowagi. Komfortowe warunki sprzyjają opracowaniu nowej koncepcji i ułatwiają start z nowym, lepszym planem na życie. Wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści od uzależnień będą wsparciem na każdym etapie leczenia.

Położenie Ośrodka

Ośrodek Uzależnień INSIEME zlokalizowany jest w województwie mazowieckim, w miejscowości Magdalenka, 15 km na południe od Warszawy.

Nasza placówka to nowoczesny, ogrodzony budynek położony w lesie, na uboczu. Taka lokalizacja zapewnia całkowite poczucie bezpieczeństwa i najwyższy poziom prywatności. Do położonego pod Warszawą ośrodka uzależnień łatwo dojechać praktycznie z każdego zakątka Polski, a nawet świata. Dojazd z lotniska Chopina zajmuje mniej więcej 20 minut.

Cisza i Spokój

Leczenie uzależnień wymaga chwilowej pauzy i szczerego spojrzenia w głąb siebie.

Mając na uwadze fakt, że leczenie uzależnienia jest procesem wewnętrznej przemiany, przygotowaliśmy ośrodek tak, aby zapewnić warunki, w których nasi pensjonariusze będą mogli w ciszy i spokoju zatrzymać się na chwilę i zastanowić nad własnym życiem po to, aby przy wsparciu doświadczony specjalistów i terapeutów odnaleźć przyczyny leżące u podstaw uzależnienia i skutecznie z nimi się uporać.

Komfortowe warunki

Zadbaliśmy o to, aby ten trudny czas nasi pensjonariusze mogli spędzić w możliwie komfortowych warunkach.

Pomieszczenia w ośrodku przygotowane są tak aby zapewnić stosowny komfort i wygodę wszystkim pensjonariuszą w nim przebywającym. Pokoje wyposażyliśmy w meble, które tworzą przyjazną, domową atmosferę. Przestrzenie wspólne wykończone są w wysokim standardzie, jakże odmiennym od tego, który można spotkać w pubicznych ośrodkach leczenia uzależnień.

Przestrzeń terapeutyczna

W naszym ośrodku stworzyliśmy odpowiednie warunki, aby swobodnie dzielić się własnymi emocjami i przemyśleniami podczas terapii grupowej i indywidualnej.

Klimatyczna sala z kominkiem doskonale sprawdza się jako miesjce do prowadzenia terapii grupowej. Terapia indywidualna prowadzona jest w atmosferze nieco bardziej intymnej. Odpowiednio przygotowane pomieszczenia tworzą sprzyjającą atmosferę i stanowią podbudowę pod proces leczenia.

Czas wolny

Jednym z elementów skutecznej terapii uzależnień jest umiejętne zarządzanie czasem wolnym, tak aby odciągnąć myśli od źródeł problemu.

Ośrodek przygotowany jest tak, aby zapewnić odpowiednie warunki nie tylko podczas samej terapii, ale również podczas spędzania czasu wolnego. Otoczenie ośrodka zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu czy to w ogrodzie czy na tarasie. W ośrodku znajduje się m.in. sala telewizyjna, sauna, stół do pong-ponga, czy mała siłownia.

Udogodnienia

Sauna, strefa relaksu, oranżeria

Odpoczynek i regeneracja to nieodzowne elementy skutecznej terapii. Infrastruktura naszego ośrodka pozwala Ci konstruktywnie zorganizować sobie czas wolny.

Siłownia

W zdrowym ciele zdrowy duch. Intensywny trening mentalny dobrze zrównoważyć wysiłkiem fizycznym na takich urządzeniach jak atlas, bieżnia, ławka treningowa, rower stacjonarny i inne.


Duży zalesiony ogród

Spacer zawsze sprzyja uporządkowaniu myśli i ukojeniu emocji. Bardziej aktywni mieszkańcy INSIEME chętnie uprawiają jogging w ogrodzie czy inne aktywności fizyczne, wśród drzew można równie dobrze pomedytować.

Internet Wi-Fi na terenie ośrodka

Jesteś tutaj w środku lasu, ale jeśli masz taką potrzebę możesz pozostać w kontakcie ze światem.

 

Zobacz Ośrodek

 

Zobacz ośrodek

PROCES PRZYJĘCIA DO OŚRODKA

Proste procedury
Wystarczy zadzwonić!

PROCES PRZYJĘCIA DO OŚRODKA

Proste procedury
Wystarczy zadzwonić!